Programmi läbinu:

  • loob silla alateadliku ja teadliku meele vahel

  • kuuleb oma sisehäält, mis on igaühe ainus tegelik tõde

  • näeb oma teemasid teise nurga alt

  • leiab uusi lahendus

  • on iseenda tervendaja

  • oskab pilte „lugeda“ sümbolite läbi

  • reflekteerib iseennast

  • märkab korduvaid mustreid enda elus

  • omab iseendast saadud olulist infot ja vastuseid ehk enda kõige õigemat tõde

Watch Intro Video

Video

Õppe sisu:

  • 13 töölehte

Kursuse materjalid

Programmil on raha tagasi garantii*

Programmi looja usub oma tootesse ja soovib, et tunneksid selle ostmisel ennast turvaliselt. Kui see ei anna sulle midagi, siis makstakse raha vaidlemata tagasi. See on sinu GARANTII, et sa tuled kogema väärt asja, mis sind reaalselt ka aitab. *Tingimuseks: Oled programmi tasulise osa esimest töölehte (uks alateadvusesse) asunud täitma hiljemalt 5 päeva peale ostmist ning, kui tööleht ei andnud sulle midagi, siis oled teavitanud hiljemalt 7 päeva peale koolituse ostmist infomeilile info@siseminerahu.ee. Seejuures on nõue, et sa ei ole ka avanud järgmisi töölehti.

Programmi looja

Koolitaja

Kristina Tamm

Imago kõrgema taseme kliiniline sertifitseeritud paarisuhte terapeut; sertifitseeritud transpersonaalne enesearengu psühhoterapeut ja kogemusnõustaja*; sertifitseeritud Imago paarisuhte koolitaja (koolitused: "Teekond soovitud armastuseni"; "Kuidas hoida leitud armastust"); PREP-paarisuhte koolitaja (koolitused:PREP-paarisuhte koolitus; Minu suhe on minu kätes); enesearengu- ja loovuskoolitaja; sertifitseeritud kliiniline superviisor

Osalejate tagasiside

Ulvi M.

Sain teada, et ma ei vaja muud, kui iseennast ... enda aega, kannatlikust, armastust. Ma tahan iseendaga sünkroonis liikuda, toetada iseennast. Olla koos iseendaga. Ei ette tormata ... ega unustatud olla, vaid mõistmist,... rahu,... nii palju aega, kui on vajalik, ...armastust, .... teadlikust endast. Palju enese toetust enese läbi, koos kõigega, kes ma olen ja kõik see läbi siira enesearmastuse. Sain teada, et väljaspool mind pole midagi mida vajan. Need ülesanded tekitavad endas sellise rahu, et lausa silmad vajuvad kinni, sest nii hea on endaga. ☺️

Toomas T.

Tunne, mis mulle tuli neid töölehti tehes on, et kurb, et ma endaga sõber pole. Ma tean, et tegelikult olen üks rõõmus, muretu hing aga see päris "mina" on sügaval peidus. Avastasin läbi kirjutamise, et vajan enda poolset armastust ja leebust. Ikka see kriitik minus teeb tööd. Vajan,... tahan enda poolt endasse leebemat suhtumist, toetamist ja hoidmist. Suhtumist, et olen piisav, mis iganes olukorras. Ma olen OK. See oli selline äratav kirjutamine.

Kairi K.

Elu toetavad sõnumid- selles ülesandes tuli välja minu vabaduse tahe. Tahan olla vaba enda seatud kammitsatest. Piirid seadnud endale ise. Ole vaatleja, mitte "piirivalvur". Tee rahu endaga. Aitäh nende sõnumite eest.